Black on Transparent.png

15+ YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ

ERYA SOFTWARE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

Eryasoft, "güçlü marka, güçlü hizmet" ilkesi ile 2012 yılında Erya Yazılım olarak İstanbul'da kurulmuştur. 

 

Kobiler ve kurumsal firmaların bilişim sektörü taleplerini karşılamak için kurulmuş olan firmamız erya software bilişim a.ş. bilişim sektörü alanlarında değer kazandırıcı hizmetler sunmaktadır. 

 

Verdiğimiz hizmetlerin başlıcaları, KVKK ve 5651 sayılı hotspot kurulum ve servis hizmetleri, bilgisayar ve danışmanlık hizmetleri, siber saldırı önleme ve siber saldırı sonrası destek hizmetleri, kablolu kablosuz network sistemleri kurulum ve satış hizmetleri, yapısal kablolama kurulum destek ve hizmetleri, ıp telefon santral sistemi kurulum ve destek hizmetleri, sanal santral hizmetleri, sanal numara hizmetleri,  call center, müşteri hizmetleri alanları kurulum ve destek hizmetleri, Avukatlık firmaları için bilişim destek hizmetleri, hosting ve sunucu hizmetleri, profesyonel video konferans ürünleri satış ve satış sonrası destek hizmetleri, kurumsal güvenlik sistemleri satış, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleri, sıfır ve ikinci el plotter ve çizim programları satış, kurulum, eğitim ve satış sonrası destek hizmetleri, dosya decyrpted hizmetleri, google vb. sosyal medyalardan ve internet ortamlarından url kaldırma, url silme hizmetleri vb. bilişim alanlarında firmamız hizmet vermektedir. 


Bizler az bir kaynakla verimli ve sürdürülebilir çalışma ortamlarını ortamları oluşturmaktayız.  Basit bir deyimle sunduğumuz tüm hizmet ve olanaklarla kaos olmaya müsait bilişim sektörünü "kaydetme, sınıflandırma, raporlama yada sunma" mantığına uygun profesyonel ve yüksek seviyede çalışılabilir, raporlanıp sunulabilir ofis ve çalışma ortamlarına dönüştürmekteyiz. 

Ayrıca eryasoft olarak "işimize olan bağlılığımız çalışanlarımızın ve şirket kültürümüzün en önemli varlığını oluşturmaktadır!" Bizler on yıllarca kazandığımız tüm birikim ve tecrübemizi tamamen işimize ve işimizin gücüne yatırmaktayız.

 

Tek bir hizmetten veya alışılagelmiş danışmanlık hizmetlerinden daha fazlasını, hergün yaptığımız 1000'e yakın destek ve çalışmayla her fırsatta bize değer katan müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerinin sonucundan gücümüzü almaktayız.  

eryasoft olarak İşimize olan inancımız iki sağlam temelin üzerinde kurulmuştur; kurumsallığın yanısıra  ikili ilişkiler işimizde her ön plandadır. Tecrübelerimize 
dayanarak şunu rahatlıkla diyebiliriz ki, samimiyet, doğruluk ve dürüstlük bu yolun en büyük yardımcısıdır.   

  

Ölçeği ne olursa olsun tüm şirketlere sunduğumuz bt çözümlerimiz ve benzersiz bt hizmetlerimizle daima gurur duymaktayız. Tıpkı yıllar önce bugünleri hedefleyerek bu işe başladığımız gibi....

erya software bilişim anonim şirketi